Recenzia Vivo X21: rýchla a zábavná, ale nie bez kompromisov

Autor: Randy Alexander
Dátum Stvorenia: 27 Apríl 2021
Dátum Aktualizácie: 1 V Júli 2024
Anonim
Recenzia Vivo X21: rýchla a zábavná, ale nie bez kompromisov - Recenzia
Recenzia Vivo X21: rýchla a zábavná, ale nie bez kompromisov - Recenzia

Obsah

27. mája 2018


27. mája 2018

Recenzia Vivo X21: rýchla a zábavná, ale nie bez kompromisov

O tomto hodnotení Vivo X21

Strávil som asi desať dní pre kontrolnú jednotku Vivo X21 UD (číslo modelu „vivo 1725“) pre túto kontrolu. Telefón prevádzkuje najnovšiu verejne dostupnú verziu systému Funtouch OS 4, zostavuje PD1728F_EX_A_1.6.18, založený na systéme Android 8.1 a spúšťa marcové bezpečnostné opravy. Telefón som používal väčšinou prostredníctvom svojej domácej kancelárie Wi-Fi, ale aj v 4G sieti Orange Romania.

Vivo X21 UD je variant hornej línie, ktorý obsahuje pod displejom snímač odtlačkov prstov a 128 GB úložného priestoru. Spoločnosť Vivo tiež predáva lacnejšie varianty verzie Vivo X21 so skenermi namontovanými vzadu a so 64 GB alebo 128 GB úložného priestoru.


Pre zjednodušenie budeme v rámci tejto kontroly odkazovať na telefón ako Vivo X21.

Čo je v krabici

Predtým, ako začneme s kontrolou Vivo X21, pozrime sa na obsah maloobchodného balenia. Vivo X21 prichádza v jednoduchom modrom rámčeku s logom FIFA World Cup, ktorého oficiálnym poskytovateľom smartfónov je Vivo. (Nezamieňajte si bežný model Vivo X21 UD so špeciálnou edíciou Svetového pohára, ktorá sa dodáva v modrej alebo červenej farbe a na zadnej strane má vzor, ​​ktorý je inšpirovaný ľahkým futbalom.)

V balení nájdete základné priehľadné puzdro Vivo X21, nabíjačku 2A a kábel USB a pár slúchadiel. Slúchadlá sú malé a veľmi ľahké, ale v skutočnosti znejú slušne.


Vivo X21 stavať a navrhovať

Model Vivo X21 nevyzerá obzvlášť zarážajúco, ale nie je to nevyhnutne zlá vec. Nie každý chce honosný farebný telefón. Ak sa vám nepáči vyniknúť alebo sa nestaráte o toľko dizajnu, bude pre vás vynikajúci Vivo X21 perfektný.

Nechápte ma zle, čierna kontrolná jednotka X21, ktorú som testoval, je dosť elegantná. Má celočierny hliníkový rám a zadné sklo so skosenými hranami, vďaka ktorým je veľmi pohodlné držanie. Je to asi 7,5 milimetra v najťažšom bode, ale je prekvapivo ľahké sa s ním manipulovať, najmä s ohľadom na obrazovku s uhlopriečkou 6,28 palca. Vysoký pomer strán 19: 9 veľmi pomáha a tiež dáva prednej časti telefónu moderný vzhľad bez rámu, ktorý dnes každý túži.

Vivo X21 sa necíti tak nadštandardne ako Galaxy S9 alebo Huawei P20 Pro. Nemá rovnakú pevnosť a sklo sa cíti trochu lacnejšie a skôr ako plast. Na druhej strane je tiež menej šmykľavá a menej náchylná na odtlačky prstov. Skoro som videl sám seba používať bez puzdra. Takmer.

Keď je snímač odtlačkov prstov skrytý pod obrazovkou, vyzerá zadná strana modelu X21 veľmi čisto.

Fanúšikovia minimalizmu sa tešia modelu Vivo X21. Keď je snímač odtlačkov prstov skrytý pod obrazovkou, je zadná časť telefónu veľmi čistá. Dokonca ani duálne fotoaparáty sú diskrétne, aj keď Vivo nedokáže odolať pridaniu nadbytočného nápisu „Designed by Vivo“ v dolnej časti.

Displej

Displej Vivo X21 je krásny. Je to iba Full HD (Plus, aby som bol pedantský), ale nebol som znepokojený nižšou hustotou pixelov. Len vtedy, keď som umiestnil Galaxy S9 vedľa seba, videl som rozdiel v kvalite obrazu, najmä okolo textových prvkov. Možno, že niekto s lepším zrakom nebude súhlasiť, ale Full HD je pre mňa dosť dobrý.

Na obrazovke je panel OLED s charakteristickou žiarivou farebnou paletou a atramentovou čiernou farbou. Ikony sa len objavia, najmä ak používate pekné tmavé pozadie.

Model Vivo X21 je veľmi jasný. Môj bežný telefón je Google Pixel 2, ktorý skutočne bojuje za denného svetla, najmä pri zobrazovaní tmavších obrázkov alebo používateľských rozhraní. Na rozdiel od toho (zamýšľaná slovná hračka) by som mohol používať tmavé používateľské rozhrania Reddit Sync alebo Twitter bez toho, aby som striehol oči na X21. Nemám údaje na ich zálohovanie, ale Vivo X21 vyzerá ešte jasnejšie ako Galaxy S9 Plus.

Zárez preruší ilúziu na celej obrazovke, aj keď je prinajmenšom pomerne malý. Príliš veľa pixelov sa premárnilo debatovaním o záreze, takže neprídem o nič iné, ako o tom, že to nie je to, čo som očakával od očí. Často mizol do čierneho okraja okolo neho. Ale aj keď to tak nebolo, sotva som si to všimol.

Zárez nebol očami, ktoré som očakával.

Jediným problémom je, že ukradne nehnuteľnosť zo stavovej lišty, čo ju robí oveľa menej užitočnou (o tom trochu viac).

Bohužiaľ pre všetkých, ktorí tam nie sú, sa X21 postará o možnosť skryť zárez vynútením čierneho stavového riadku, ako je Huawei P20 alebo OnePlus 6.

Model Vivo X21 je vždy zapnutý displej, ktorý vyzerá veľmi podobne ako implementácia spoločnosti Samsung. Ponúka dokonca aj verziu Side Clock, aj keď model X21 nemá zakrivené hrany vlajkových lodí Samsung. Môžete si prispôsobiť farbu a pozadie stále zapnutých hodín, ale môžete si zvoliť iba zobrazovanie upozornení na zmeškané hovory a nie e-maily alebo iné typy oznámení, čo je hanba.

Bez ohľadu na to, či povolíte stále zapnuté zobrazenie, Vivo X21 vždy zobrazuje ikonu odtlačku prsta, keď je obrazovka vypnutá. Takto viete, kde je zabudovaný snímač. Ikona sa tiež objaví, keď potrebujete overiť totožnosť v LastPass alebo iných aplikáciách, ktoré používajú skener odtlačkov prstov.

LastPass vs 1Password vs Enpass: Ktorý z týchto správcov hesiel je najlepší?

Zaujímalo by ma, ako sa po určitom čase dá Vivo X21 cestovať, pretože táto ikona odtlačkov prstov, ktorá je vždy zapnutá, by mohla spôsobiť popálenie. Zatiaľ som si nevšimol žiadne problémy, ale je to niečo, na čo treba dávať pozor.

Snímač odtlačkov prstov

Vivo X21 je prvý komerčný smartphone so snímačom odtlačkov prstov pod obrazovkou. Neznie to ako veľký problém - nikto z mojich netechnických priateľov sa na to nezdal ohromený - ale je to tak.

Výrobcovia telefónov a dodávatelia komponentov pracujú na tejto technológii už roky. Teraz problém vyriešili Vivo a Synaptics. Ešte lepšie je, keď Vivo porazil veľkých chlapcov. Spoločnosti Samsung a Apple zatiaľ neuvoľnili telefóny so snímačmi odtlačkov prstov pod displejom a spoločnosť Huawei to urobila iba na neúnosne drahej Mate RS, ktorá bola ohlásená krátko po Vivo X21.

Zjednodušene povedané, Vivo nalepil snímač veľkosti miniatúry na zadnú stranu OLED displeja X21. Svetlo z OLED displeja sa odráža na nepatrných vyvýšeniach a dolinách vášho odtlačku prsta a dosahuje senzor cez malé medzery medzi pixelmi displeja.

Snímač odtlačkov prstov pod displejom Vivo X21 funguje skvele - väčšinou. Stačí sa ho dotknúť ako bežný snímač odtlačkov prstov a telefón sa odomkne za zlomok sekundy. Je iba o niečo pomalší ako konvenčný skener. Nemusíte ani tlačiť tvrdšie ako obvykle, aj keď to pomáha, keď umiestnite celý odtlačok prsta na obrazovku, nielen na špičku.

Snímač odtlačkov prstov pod displejom Vivo X21 funguje skvele - väčšinou.

To je však jednoznačne technológia prvého génu. Nie vždy to funguje prvý pokus a občas vyžaduje registráciu a odomknutie viacerých lisov. Po niekoľkých neúspešných pokusoch o použitie zaregistrovaného odtlačku prstov ma telefón niekoľkokrát požiadal o zadanie kódu PIN. Je to tiež nekonzistentné. Niekedy X21 odomkne super rýchlo. Inokedy musíte stlačiť a držať dlhšie ako sekundu.

Spoločnosť Vivo nepochybne vyrieši tieto bolesti v priebehu niekoľkých rokov. V súčasnosti však zabudovaná technológia odtlačkov prstov nie je tak spoľahlivá ako bežné snímače. Ak si kúpite Vivo X21, trochu trpezlivosti. Problémy môžete vyriešiť aj povolením rozpoznávania tváre založeného na infračervenom žiarení, ktoré je rýchle a presné.

Bonusová skutočnosť: Na priamom slnečnom svetle môžete skutočne vidieť snímač odtlačkov prstov pod obrazovkou. Nie je to rušivé, ale je to tam a vyzerá to trochu ako krvácanie. Deje sa to iba vo veľmi jasných podmienkach, ako som si to nikdy nevšimol.

Hardvér a výkon Vivo X21

Model Vivo X21 je napájaný čipom Snapdragon 660, čipom Qualcomm 2017 pre telefóny strednej triedy. Napriek čipu strednej triedy som si na X21 nevšimol žiadne problémy s výkonom. Telefón sa cítil rovnako rýchlo ako môj každodenný vodič Pixel 2, ktorý využíva technológiu Snapdragon 835.

Jedným z možných vysvetlení tohto hladkého výkonu je 6 GB RAM Vivo X21. To je o 2 GB viac ako v prípade vlajkových lodí Pixel 2, Galaxy S9 a ďalších nedávnych vlajkových lodí. Vďaka veľkorysej pamäti RAM som dokázal bez problémov zachytiť niekoľko úloh medzi hrami Slack, Google Chrome a kamerou.

Napriek čipu strednej triedy som si na X21 nevšimol žiadne problémy s výkonom. Cítil som sa rovnako rýchlo ako môj každodenný vodič, Pixel 2.

Ďalším príjemným prekvapením bolo 128 GB úložného priestoru (rozšíriteľného). Je to ďalšia oblasť, v ktorej produkt Vivo X21 nominálne strednej triedy tromfuje veľa vlajkových lodí a ponecháva na užívateľských médiách viac ako 100 GB voľného miesta.

Batéria 3 200 mAh na modeli Vivo X21 mi pri bežnom používaní v strednom až ľahkom svetle vydržala viac ako deň. Nemôžem vám poskytnúť časové štatistiky na obrazovke, pretože ich Vivo v nastaveniach neposkytuje. Podľa kapacity batérie a mojich skúseností s telefónmi s väčšími batériami, ako je napríklad séria Huate Mate, model Vivo X21 nebude získate dva dni stredného používania. Ak chcete nabíjať telefón každú noc, model X21 bude fungovať dobre.

Čítanie: Tu sú telefóny s najlepšími reproduktormi smartfónu

Sloganom spoločnosti Vivo je „Fotoaparát a hudba“, takže zvuk by mal byť na X21 veľký. Na palube je DAC typu „Hi-Fi“. Podľa mojich uší, ktoré nie sú audiofilnými, bola kvalita zvuku slúchadiel približne rovnaká ako v prípade zariadenia Pixel 2. Jednotný reproduktor s vypaľovaním zdola je dosť nahlas, ale nie je taký jasný a podrobný ako v iných telefónoch. Navyše je celkom ľahké to tlmiť dlaňou.

Dostanete zvukový konektor, hore. Vivo by sa zbláznilo, keď ho nebude obsahovať, pretože X21 má namiesto USB Type-C port microUSB. S microUSB nie je nič zlé, ale na telefóne vyššej triedy z roku 2018 sa cíti neprístojne.

Funkcia infračerveného rozpoznávania tváre bola príjemným prekvapením. Čakal som, že dôjde k rozpadnutiu tváre založenej na fotoaparáte, ale je to vlastne veľmi rýchle a bezproblémové - len zobudíte telefón a odomkne sa. Zvyčajne je rýchlejšia ako používanie snímača odtlačkov prstov a funguje za rôznych svetelných podmienok, od denného svetla až po tmavé kino. Nie je to však úplne spoľahlivé: niekedy je potrebné, aby ste telefón odomkli a slnečné okuliare ho zvyknú hádzať.

Recenzia Vivo X21 - úplné špecifikácie

Fotoaparát

Fotoaparát Vivo X21 je dodávaný s hlavnou kamerou s rozlíšením 12 MP f / 1,8 s automatickým zaostrovaním na fázu, za pomoci sekundárnej kamery 5MP f / 2,4. Predná kamera je tiež s rozlíšením 12 MP, ale s objektívom f / 2,0.

Ak ste hrali s nedávnym iPhone (alebo klonom so systémom Android), bude aplikácia fotoaparátu na modeli Vivo X21 vyzerať veľmi dobre. Všeobecné rozhranie je rovnaké a inšpirácia pre iPhone je viditeľná v celom texte. Aplikácia fotoaparátu Vivo však nie je taká leštená, ako by mohla byť. Napríklad nálepky AR sa zobrazujú okolo tlačidla spúšte, takže je ťažké určiť, čo sa deje.

Povinný režim krásy je prítomný a účtuje sa. Vezmite selfie alebo portrét a môžete si vybrať zo šiestich stupňov vyhladenia pleti a odstránenia vrások. Ďalšími pozoruhodnými vlastnosťami sú živé fotografie (so zvukom) a nálepky AR. Pretože kto nemá rád uši virtuálneho zajačika?

Nastavenie duálneho fotoaparátu Vivo X21 môže nasnímať slušné portrétne snímky. Efekt bokeh nie je príliš realistický, ale je dosť príjemný a oddelenie medzi fotografovaným objektom a pozadím je zvyčajne na mieste. Portrét je určený pre ... portréty, ale dokázal som získať aj pekné zábery iných vecí. Je pekné, že si môžete zvoliť množstvo bokehov, ktoré chcete pridať k obrázkom, aj keď sa mi zdá ťažké použiť rozhranie založené na prejdení prstom.

Všeobecná kvalita obrazu je pri dobrom osvetlení stabilná, obrázky nasnímané pomocou modelu Vivo X21 sú však zriedkavo skvele. (Možno ma rozmaznáva vynikajúca kamera Pixel 2.) Keď sa osvetlenie zníži, obrázky sú príliš tmavé a zrnité na môj vkus. Napriek automatickému zaostrovaniu s detekciou fázy pohybujúci sa objekt (alebo mierne chvenie fotoaparátu) často vyústil do nepoužiteľných záberov. Dokonca aj vonku sa veľa záberov ukázalo horšie, ako som predpokladal.

Recenzia Vivo X21 - ukážková galéria

Neberiem veľa autoportrétov, ale predný fotoaparát s rozlíšením 12MP dostal prácu väčšinou. Podporuje aj režim na výšku, aj keď je založený výlučne na softvéri. To znamená, že si nemôžete zvoliť úroveň bokeh ako na zadných kamerách a efekt bokeh je menej pôsobivý. Fotoaparát sa niekoľkokrát ukázal ako podivne preostrený selfies.

Všeobecná kvalita obrazu je pri dobrom osvetlení stabilná, obrázky nasnímané pomocou modelu Vivo X21 sú však zriedka skvelé.

Fotoaparáty Vivo X21 vám ponúknu všetky základy a pár zábavných doplnkov, ale nemali by ste očakávať nič veľkolepé.

Softvér

Naozaj sa mi páči hardvér Vivo X21. Tento softvér je však trochu skľúčený.

Spoločnosť Vivo skopírovala veľa detailov z iOS, od všeobecného vzhľadu ikon, po spôsob, akým spúšťaču chýba zásuvka na aplikáciu, a ponuku rýchleho nastavenia v dolnej časti obrazovky. Nezaujíma ma to, že Vivo skopíroval Apple. Nezáleží na tom, kto prišiel s nápadom alebo dizajnom, pokiaľ to funguje dobre. Ale je tu to isté - niektoré z funkcií inšpirovaných iOS v systéme Funtouch OS sú objektívne horšie, než to, čo získate na sklade pre Android, Samsung TouchWiz alebo HTC Sense.

Mojou najväčšou skúsenosťou s OS Funtouch na Vivo X21 je rozhranie rýchleho nastavenia. Na každom telefóne s Androidom, ktorý som kedy použil, boli rýchle nastavenia súčasťou zásuvky na upozornenia a boli k nim prístupné prejdením prstom zhora. Na telefóne X21 musíte prejsť prstom nahor z dolnej časti obrazovky, aby ste sa dostali k rýchlym nastaveniam. Ak prichádzate z iPhone, mohlo by to mať zmysel. Snažil som sa na to zvyknúť. Gesto potiahnutia nahor nefungovalo ani veľmi dôsledne - na otvorenie nastavení som často musel dvakrát alebo viackrát prejsť prstom nahor. A pochybujem, že som to preklepal zle!

Naozaj sa mi páči hardvér Vivo X21. Je smutné, že softvér je trochu sklamanie.

Model X21 vám dáva možnosť prepnúť na rozhranie všetkých gest namiesto známych navigačných tlačidiel systému Android. V tomto režime gest je spodná časť obrazovky rozdelená do troch oblastí: prejdením prstom po pravej strane otvoríte ovládací stred; prejdením prstom po stredu sa vrátite na hlavnú obrazovku; prejdením prstom po ľavej strane prejdete o jednu obrazovku späť. Bočné posúvanie strednej časti obrazovky umožňuje posúvať sa po aktívnych aplikáciách. Aj keď by som si pravdepodobne mohol zvyknúť na túto funkciu, klasické tlačidlá jednoducho fungujú lepšie.

Stavový riadok je trochu neporiadok - zárez ho veľa zaberá a zostávajúci priestor sa nevyužíva veľmi dobre. Na ľavej strane zaberajú väčšinu nehnuteľností hodiny a indikátor sieťového signálu, čo znamená, že zvyčajne vidíte iba jednu ikonu upozornenia. Vivo nevysvetliteľne nahradilo predvolené ikony svojimi vlastnými, aj keď sa môžete hlboko dostať do nastavení, je možné sa vrátiť k normálnym.

Zásuvka s upozornením sa tiež cíti čiastočne upečená. Používateľské rozhranie je príliš zjednodušené, niektoré prvky sú nesprávne zarovnané a funkčnosť je trochu nekonzistentná. Niektoré prebiehajúce upozornenia - napríklad upozornenie na počasie z aplikácie Google - nie sú v predvolenom nastavení rozbalené, takže ich musíte zobraziť klepnutím na ne. Ostatné oznámenia nerobia nič, iba zaberajú miesto bez toho, aby poskytovali akékoľvek informácie. Nie je to dobrá skúsenosť.

Spúšťač je dosť jednoduchý a nemá zásuvku na aplikáciu, ktorá vás núti používať priečinky, ak chcete, aby sa vaše veci udržali v poriadku. Neexistujú žiadne skratky aplikácií ani veľa iných potešení tvorov. Môžete si nainštalovať Nova, aby ste ju napravili, ak sa vám to nepáči. Užil som si schopnosť prehľadávať zariadenia a na webe rýchlym posunutím prstom nadol po obrazovke - bolo to rýchle a pohodlné.

Okrem hlavných vecí, ktoré som spomenul, som na svojej recenznej jednotke Vivo X21 všimol ďalšie malé problémy s použiteľnosťou. Jas obrazovky nemôžete zmeniť klepnutím na posúvač, rovnako ako na väčšine ostatných telefónov; namiesto toho musíte kliknúť a potiahnuť gombík. Štýl názvov sekcií spôsobuje, že niektoré ponuky nastavení sú mätúce. Aj keď nastavíte inú klávesnicu ako predvolenú, telefón sa niekedy prepne na predinštalovanú, zvyčajne pri zadávaní hesiel.

Toto sú všetky menšie problémy, ale sčítajú sa.

Vivo poskytnem spoločnosti Vivo za zabalenie Funtouchu s funkciami a možnosťami prispôsobenia, ale stále potrebuje veľa vylepšenia. Diabol je vždy v detailoch, a tu Funtouch zaostáva.

Na druhej strane je Vivo X21 súčasťou vybranej skupiny zariadení, ktoré majú prístup k nedávno spustenej verzii Android P beta. Spoločnosť Vivo nie je známa tým, že sa zameriava na aktualizácie, takže bolo určite prekvapením, keď sa na zozname objaví X21. Dúfajme, že užšia spolupráca so spoločnosťou Google bude mať v budúcnosti za následok silnejšie zameranie na softvér. Keď v nadchádzajúcich dňoch vezmeme Android P na otočenie, túto recenziu Vivo X21 aktualizujeme.

Diabol je vždy v detailoch, a tu Funtouch zaostáva.

Súťaž

Vivo X21 je solídne zariadenie so skvelým hardvérom a niekoľkými cool trikmi do rukávu. Trh smartphonov je však nabitý, takže o ktorých alternatívach by ste mali vedieť?

Zatiaľ nepoznáme medzinárodnú cenu Vivo X21, ale v Číne stojí 64 GB úložného priestoru telefónu 2 898 juanov (~ 455 USD), 128 GB verzia 3 198 juanov (~ 500 USD) a verzia Vivo X21 UD. s 128 GB úložného priestoru a čítačkou odtlačkov prstov pod displejom stojí 3 598 juanov (~ 565 USD).

Medzinárodné ceny modelu Vivo X21 budú pravdepodobne vyššie ako v Číne, takže tu je niekoľko ďalších zariadení, ktoré by ste si mohli vyskúšať:

  • OnePlus 6 (8 GB RAM a 128 GB úložného priestoru) za 580 dolárov. OnePlus 6 ponúka viac pamäte RAM a silnejší procesor, ktorý je odolný voči budúcnosti. Tento softvér je prepracovanejší a získate rýchle a časté aktualizácie.
  • Česť 10 (6 GB RAM a 128 GB úložného priestoru) za 470 dolárov. Podobná pamäť a úložisko, ale procesor je silnejší. Honor 10 obsahuje výkonnejšie fotoaparáty, predné aj zadné. Na druhej strane je displej menší a iba LCD.
  • Nokia 7 Plus (4 GB RAM a 64 GB úložného priestoru) za 470 dolárov. Podobný procesor, ale menej pamäte a obrazovka LCD. Rýchle aktualizácie a čisté používateľské rozhranie idú ďaleko.
  • Vivo V9 (4 GB pamäte RAM / 64 GB) za 350 dolárov. Vlastné Vivo Vivo vyzerá takmer identicky s Vivo X21, má však zvyčajne nižšie technické parametre a LCD obrazovku. Žiadny skener odtlačkov prstov bez hnevu, ale oveľa lacnejší.

Po oznámení ceny telefónu na viacerých trhoch aktualizujeme hodnotenie Vivo X21.

Záverečné myšlienky

Vivo X21 je zábavné zariadenie, ktoré má veľa vecí v poriadku. Displej je radosť pozerať, výkon je stabilný a snímač odtlačkov prstov a rozpoznávanie tváre fungujú dobre. Vyzerá skvele a väčšinou to tiež funguje dobre. Je to spustené softvérom, ktorý nemá lesk a pozornosť k detailom, a prichádza s niekoľkými prvkami používateľského rozhrania, ktoré jednoducho nedávajú zmysel.

Vivo X21 je zábavné zariadenie, ktoré má veľa vecí v poriadku.

Zatiaľ nepoznáme medzinárodné ceny modelu Vivo X21, ale pravdepodobne bude na drahej strane. Ak je to tak, „zábava“ nemusí stačiť na odôvodnenie zaplatenia ďalších 100 dolárov alebo dokonca 200 dolárov v porovnaní s niektorými z vyššie uvedených telefónov. A čo je cool, snímač odtlačkov prstov pod sklom nestojí za to zaplatiť veľkú prémiu.

Ďalšie čítanie

Už ste skončili s recenziou Vivo X21? Tu je niekoľko ďalších skvelých obsahov, ktoré by ste si mali vyskúšať:

  • Pozrite sa na naše obrázky, kde nájdete najlepšie dostupné telefóny so systémom Android a najlepšie telefóny so špičkovým systémom Android
  • OnePlus 6 vs Honor 10 vs konkurencia
  • Vlajková loď? Mid-range? Rozpočet? Nájdite pre vás ten najlepší telefón
  • Vivo APEX hands-on: Ďalší krok vo vývoji snímačov odtlačkov prstov
  • Recenzia Vivo Nex: Frustrujúco nedokonalé, nepopierateľne žiaduce

Tam to máte pre našu Vivo X21 recenziu. Dajte nám vedieť vaše myšlienky v komentároch!

Baketbal je jedným z najpopulárnejších športov na vete. Má veľa vynikajúcich hráčov, takmer nepretržitú akciu a niektoré z najväčších momentov vo vše...

Batman je jedným z najpopulárnejších hrdinov DC. Pravdepodobne te i prečítali komiky, pozerali te relácie alebo videli apoň jeden z filmov. Ako a ukazuje, exituje niekoľko mo...

Populárny