Čínske značky telefónov, ktoré by ste mali sledovať - ​​10 nových OEM

Autor: Lewis Jackson
Dátum Stvorenia: 12 Smieť 2021
Dátum Aktualizácie: 1 V Júli 2024
Anonim
Čínske značky telefónov, ktoré by ste mali sledovať - ​​10 nových OEM - Technológie
Čínske značky telefónov, ktoré by ste mali sledovať - ​​10 nových OEM - Technológie

Obsah


V roku 2015 sme sa prvýkrát venovali nadchádzajúcim čínskym telefónnym značkám, ktoré sa týkali značiek Xiaomi, Oppo a OnePlus. Niektoré z týchto značiek sa, samozrejme, stali názvami domácností.

Teraz, takmer o štyri roky neskôr, sa pozrime na niekoľko ďalších čínskych značiek telefónov, na ktoré by ste mali dávať pozor.

Blackview

Spoločnosť Blackview, založená v Hongkongu už v roku 2013, sa líši od väčšiny ostatných výrobcov na zozname vďaka jej zameraniu na robustné zariadenia. V skutočnosti nájdete tieto telefóny v krajinách ako Grécko, Taliansko, Rusko, Južná Afrika, Španielsko a Spojené kráľovstvo - nie príliš zchátralé pre jednu z menej známych čínskych značiek telefónov.


Súčasným špičkovým zariadením výrobcu je odolné zariadenie BV9600 Pro, ktoré ponúka čipovú sadu Helio P60 strednej triedy, až 6 GB pamäte RAM, až 128 GB rozšíriteľného úložiska a 5 580 mAh s bezdrôtovým nabíjaním. Zariadenie tiež ponúka bočné snímače odtlačkov prstov, zárez 5,7-palcový displej AMOLED (Full HD +), 16MP + 8MP zadné párovanie a 8MP selfie fotoaparát.

Blackview v posledných týždňoch odhalil aj smartfón Max-1, ktorý má starú čipovú sadu Helio P23, 6 GB pamäte RAM, 64 GB rozšíriteľného úložného priestoru a batériu 4 680 mAh. Skutočným predajným miestom je však integrovaný projektor s nárokovanou oblasťou pokrytia až 200 palcov a výdržou batérie až 4,5 hodiny. Po spustení 1. marca bude mať telefón obmedzenú cenu 400 dolárov a postupne sa bude zvyšovať na 699 dolárov.


Bluboo

Bluboo S3. Bluboo

Je to okolo mobilnej krajiny od roku 2006, ale spoločnosť Bluboo je ďalšou spoločnosťou s dobrým menom pre klonovacie zariadenia (pozrite si Samsung S8 Plus a D5 Pro odvodené od Xiaomi). Našťastie jeden z jeho najnovších telefónov, Bluboo S3, by mohol byť ešte najlepší.

Na zadnej strane je kombinovaný duálny fotoaparát s 21 MP a 5 MP, 13 MP selfie fotoaparát, NFC, 64 GB rozšíriteľného úložného priestoru, port USB-C, zadný snímač odtlačkov prstov, 6-palcový displej s vysokým rozlíšením HD + a pomerne jedinečný vzor. Najlepšia vlastnosť je však batéria, ktorá prichádza v obrovských 8 500 mAh. A áno, dokáže nabíjať aj vaše ďalšie zariadenia.

Má však niekoľko nevýhod, ako je napríklad výkon konských síl (MT6750T a 4 GB pamäte RAM) a nedostatok konektora pre slúchadlá. Ale pre zariadenie s hodnotou nižšou ako 200 dolárov musí niečo dať, nie? Avšak najväčšou nevýhodou (ako zdôraznil čitateľ Sned) je zavádzajúci render používaný spoločnosťou.

Doogee

Profil spoločnosti zvedavo tvrdí, že bola založená v Španielsku v roku 2013, ale je to určite čínska značka telefónu bez ohľadu na to, ako ste ju znížili. Jej ústredie je v Shenzhene a jeho celé meno je v skutočnosti Shenzhen Doogee Hengtong Technology Co. Ltd ..

V každom prípade Doogee urobil v minulom roku technické titulky vďaka pôsobivému riešeniu zárezu displeja. Doogee Mix 4 nemá zárez, ale namiesto toho má na zadnej strane posúvač, ktorý sa odklopí a odhalí prednú kameru a slúchadlo. A tento dizajn od tej doby používali páči Honor, Xiaomi a ďalší. Spoločnosť je vinná z niekoľkých klonovaných zariadení (okrem iného Doogee Mix), ale veľmi sa nám páči jej pestrá ponuka telefónov.

Jeho najnovším telefónom je robustný Doogee S90 (pozri vyššie), ktorý sleduje spoločnosť Motorola pri povoľovaní hardvérových doplnkov. Medzi doplnky telefónu patrí kamera so slabým osvetlením, gamepad a vysílačka. Pokiaľ ide o základné špecifikácie, môžete očakávať čipovú sadu Helio P60, 6 GB RAM, 128 GB úložného priestoru, 5 050 mAh batériu, 16 MP / 8MP zadnú kombináciu a strelca smerujúci dopredu 8 MP.

Hisense

Starší Hisense H11 Pro.

Hisense má povesť výrobcu zariadení a televízorov, ale spoločnosť je tiež jednou z najvýznamnejších čínskych značiek telefónov v okolí. Telefóny sa väčšinou predávajú napríklad v Egypte, Francúzsku, Taliansku, Španielsku, Južnej Afrike a U.K... Spoločnosť má tendenciu vyhýbať sa vlajkovým zariadeniam a namiesto toho vydáva veľa telefónov strednej triedy. Vyrába sa vo výklenku cenovo dostupnými vodotesnými telefónmi, ako sú C30 Rock a C30 Rock Lite, a dodáva aj A2 Pro (so zadným e-atramentovým displejom).

Hisense tiež odhalil U30 na CES 2019 a vyzerá to ako veľmi schopný smartphone. O tomto prístroji sa uvádza, že ponúka čipovú sadu Snapdragon 675, nastavenie zadnej kamery 48MP + 5MP, displej s dierovacou dierou a 4 500 mAh batériu. Teraz, o širšom vydaní ...

Infinix

Infinix Zero 5. Infinix

Nemusí to byť názov domácnosti na Západe alebo dokonca značka mobilného geeka, ale Infinix (značka vlastnená čínskou spoločnosťou Transsion Holdings) je jedným z najpopulárnejších hráčov na rozvíjajúcich sa trhoch. Spoločnosť má obrovské zastúpenie v Afrike a získava veľa používateľov v krajinách ako Keňa a Nigéria.

Hrdinským zariadením tejto značky je pravdepodobne Infinix Zero 5, ktorý obsahuje staršiu čipovú súpravu Helio P25, 6 GB pamäte RAM, fotoaparát s čelnou stranou 16 MP a párovanie dvojitých fotoaparátov s rozlíšením 12 MP a 13 MP na zadnej strane (s možnosťou 2x priblíženia). Zero 5 sa podobá modelu Huawei Nova zozadu, zabalí 64 GB alebo 128 GB rozšíriteľného úložného priestoru, batériu s objemom 4 350 mAh a počiatočnú cenu ~ 300 dolárov.

Leagoo

Leagoo sa po sponzorstve futbalového klubu Tottenham Hotspur vyznamenal v roku 2017. Čo robí spoločnosť vynikajúcou?

Čínska značka telefónu ponúka zmes originálnych a klonovaných vzorov, ako ukazuje tento poučný Engadgetov rozhovor. Klony sú zrejme pre spoločnosť finančnou nevyhnutnosťou, ale má aj niekoľko originálnych zariadení, pričom jej najzaujímavejším telefónom je T5C 2017.

T5C je poháňaný čipovou sadou Spreadtrum SC9853i, ktorá je v podstate oktávovým procesorom Intel Atom. K ďalším pozoruhodným údajom patria 3 GB RAM, 32 GB rozšíriteľného úložiska, batéria 3 000 mAh, nastavenie zadnej kamery 13 MP a 2MP a 5,5-palcová obrazovka s plným HD. Čipová súprava skutočne nie je zhodou s telefónom Snapdragon 625, ale máte dosť peňazí za menej ako 150 dolárov.

V posledných mesiacoch Leagoo tiež skočilo na vozový park s odtlačkami prstov zobrazený na displeji a jeho imaginárne pomenoval Leagoo S10. Okrem senzora v zobrazení a obrazovky OLED sa zameriavate aj na čipovú sadu Helio P60, 6 GB RAM, 128 GB úložného priestoru, pomerne širokú drážku, 20MP / 5MP zadnú kombináciu a 4 050 mAh batériu. Nie príliš zchátralý za 350 dolárov.

Oukitel

Oukitel K10. Oukitel

Oukitel K10 000, jedna z prvých hlavných čínskych značiek telefónov, ktorá hrá hru „máme najväčšiu batériu“, vďaka svojej batérii 10 000 mAh urobila technologické titulky. Od tej doby si spoločnosť vytvorila meno pre seba vytrhnutím dlhotrvajúcich telefónov.

Ich najvýznamnejšie zariadenie, Oukitel K10, vytvára pôsobivý telefón s hodnotou ~ 300 dolárov. Športuje procesor Helio P23, 6 GB RAM, 64 GB rozšíriteľného úložiska a 6-palcový displej s rozlíšením 2 160 x 1080 18: 9.

Zoznam funkcií sa nezastaví, pretože získate aj batériu s kapacitou 11 000 mAh, celkom štyri fotoaparáty (21 MP a 8 MP na zadnej strane a 13 MP a 8MP pre seba), podporu USB-C, čip NFC a kožu späť. Bohužiaľ však beží na systéme Android 7.1.

Smartisan

Smartisan R1. Smartisan

Až na smiešne meno, Smartisan od roku 2012 ticho vyrába telefóny s niekoľkými prémiovými funkciami. Okrem telefónov M1 a M1L v štýle iPhone sú jeho telefóny relatívne jedinečné. Bez ohľadu na to, aký jedinečný by to mohol byť, mohli by sme to urobiť bez mien ako Smartisan Nut.

V máji 2018 spoločnosť tiež vyrobila technologické titulky pre svoje zariadenie Smartisan R1, zabalila čipovú sadu Snapdragon 845, nastavenie zadnej kamery 12MP a 20MP a internú pamäť s kapacitou až 1 TB. Tento variant neprišiel lacne, na 1400 dolárov. Prípadne môžete model zobrať so 6 GB pamäte RAM a 64 GB pamäte za 550 dolárov.

Smartisan má tiež Pro 2S, ktorý obsahuje čipovú sadu Snapdragon 710, 4 GB až 6 GB RAM, 64 GB až 128 GB úložného priestoru a 3 600 mAh batériu za počiatočnú cenu 1 798 juanov (~ 266 dolárov). Vyhoďte v 12MP + 5MP zadnom páre, 16 MP selfie kamere a plnom HD OLED displeji a máte celkom rozumnú ponuku.

Tecno

Tecno Phantom 8. Tecno

Spoločnosť Tecno bola už roky držiteľkou na rôznych afrických trhoch. Začínala ako značka s funkčným telefónom v roku 2006 a potom prešla na smartfóny. V skutočnosti kombinovaný podiel na trhu spoločností Infinix, Tecno a Itel (všetky vlastnené spoločnosťou Transsion Holdings) údajne urobil z materskej spoločnosti číslo jedna na kontinente.

Spoločnosť má niekoľko pozoruhodných zariadení, počnúc Phantom 8, ktorá vyzerá ako vyššie uvedená Infinix Zero 5 v novom oblečení. Jedinými hlavnými rozdielmi sú menšia batéria 3 500 mAh, o niečo menší (ale stále plný HD) 5,7-palcový displej a 20 MP selfie snapper s vyšším rozlíšením.

Spoločnosť Tecno nedávno predstavila model Camon 11 Pro, ktorý ponúka veľa tresku za ~ 215 dolárov. Vaša hotovosť vám poskytne 24MP selfie fotoaparát s pixel-binningom, 16MP + 5MP zadným nastavením a AI-poháňané rozpoznávanie scén a skrášlenie. Spoločnosť neodhalila žiadne podrobnosti o čipovej súprave, okrem toho, že hovorí, že ide o procesor s oktadovým jadrom 2 GHz (doplnený o 6 GB RAM a 64 GB úložného priestoru). Môžete však očakávať aj batériu 3 750 mAh, zadný snímač odtlačkov prstov a 6,2-palcový displej s rozlíšením 720p.

Ulefone

Ulefone, jedna z etablovaných čínskych značiek telefónov, neustále dodáva rôzne inteligentné telefóny s nízkymi cenami. Pri zvláštnej príležitosti spoločnosť tiež slúži na zostavenie rozpočtu, inšpirovaného ostatnými (napríklad Ulefone Mix a Mix 2).

Ulefone má k dispozícii niekoľko solídnych telefónov, pričom Armor 6 je jeho najnovším špičkovým zariadením. Robustný telefón s hodnotami IP68 a MIL-STD 810G. Balenie obsahuje čipovú sadu Helio P60, 6 GB pamäte RAM, 128 GB úložného priestoru, nastavenie zadnej kamery 13MP / 21MP a batériu 5 000 mAh s bezdrôtovým nabíjaním.

Karta špecifikácií telefónu sa nezastaví, pretože ponúka aj NFC, zadný snímač odtlačkov prstov a UV senzor, ktorý varuje používateľov pred rizikom spálenia. Výrobca zariadenia Ulefone je v čase písania k dispozícii za 360 dolárov, ale obvykle má cenovú značku 460 dolárov, tvrdí výrobca.

Myslíme si, že sú to najzaujímavejšie čínske značky telefónov, o ktorých ste pravdepodobne nikdy nepočuli, ale čo si myslíte? Vynechali sme niečo zo zoznamu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Predaj Walmartu v Čierny piatok a nezačne ešte niekoľko týždňov, ale predajca v účanoti drží trojdňový korý predaj v piatok.Najvýznamnejšou dohodou je 50-palcová int...

Aktualizácia 30. mája 2019 (23:45 ET): Warhammer: Chao & Conquet je teraz k dipozícii v Obchode Google Play. Hra prichádza na 93 MB....

Uistite Sa, Že Sa Pozeráte