10 najlepších aplikácií pre videorozhovory pre Android!

Autor: Lewis Jackson
Dátum Stvorenia: 9 Smieť 2021
Dátum Aktualizácie: 1 V Júli 2024
Anonim
10 najlepších aplikácií pre videorozhovory pre Android! - Aplikácie
10 najlepších aplikácií pre videorozhovory pre Android! - Aplikácie

Obsah



Videohovory sú asi také ľahké, aké sa v súčasnosti môžu dosiahnuť. Môžete to urobiť na počítačoch, mobilných zariadeniach a dokonca aj tabletoch. Je to populárne a dostatočne rozšírené, že dokonca máte možnosti. Pre tých, ktorí hľadajú videorozhovor so svojimi priateľmi alebo rodinou, je k dispozícii veľa možností. Alebo dokonca cudzinci, ak chcete. Tu sú najlepšie aplikácie na videorozhovory pre Android!
  1. Facebook Messenger
  2. Google Duo
  3. Imo
  4. JusTalk
  5. Kik
  1. Súkromný posol signálu
  2. skype
  3. Viber Messenger
  4. WhatsApp Messenger
  5. Aplikácie videorozhovoru Carrier a OEM
  6. Aplikácie pre videorozhovory na úrovni podniku

Facebook Messenger

Cena: zadarmo

Facebook Messenger je jednou z najpopulárnejších aplikácií na posielanie správ na tejto planéte. Vieme, že veľa ľudí nemá radi aplikáciu. Súhlasíme s tým, že stále potrebuje veľa práce. Existuje však toľko ľudí, ktorí používajú Facebook, že Facebook Messenger má zmysel. Zážitok z videorozhovoru funguje pomerne dobre. Keďže väčšina ľudí, ktorých poznáte, je na Facebooku, je používanie tejto aplikácie jednoduchšie ako presvedčiť všetkých, aby sa pripojili k novej platforme. Nové reklamy navyše nie sú skvelé. Nie je to dokonalé, ale možno je to najvýhodnejšia aplikácia na videorozhovory v tomto zozname. Aspoň je to zadarmo.


zvar

Cena: Zadarmo s nákupmi v aplikácii

Discord je jednou z najpopulárnejších skupinových chatových aplikácií. Vyrába sa väčšinou pre hráčov, ale môžete spustiť server a chatovať s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi o akejkoľvek téme, na ktorú si dokážete myslieť. Aplikácia sa väčšinou zameriava na skupinové rozhovory, DM a hlasové rozhovory pre hráčov. V prípade potreby však existuje funkcia videorozhovoru. Na to, aby to fungovalo, musia samozrejme používať Discord, ale inak sa pri testovaní všetko darilo.

Google Duo

Cena: zadarmo

Google Duo je v podstate odpoveďou spoločnosti Google na FaceTime. Je to tiež jedna z najjednoduchších dostupných aplikácií na videorozhovory. Jednoducho sa prihlásite, overíte svoje číslo a je dobré ísť. Môžete viesť videohovor s ostatnými používateľmi služby Google Duo, ako by ste uskutočňovali bežný telefonický hovor. Obsahuje tiež funkciu s názvom Knock Knock, ktorá vám umožní zistiť, čo má niekto pred prijatím videohovoru. Aplikácia je multiplatformová. To znamená, že funguje medzi systémami iOS a Android. Hovorí sa, že webová verzia sa napokon dostane na počítačovú podporu. Je to asi také ľahké, ako sa to dá pre aplikácie na videohovory. Je to naozaj veľmi dobré. Nákupy v aplikácii slúžia napríklad na emócie a nálepky.


JusTalk

Cena: Zadarmo s nákupmi v aplikácii

JusTalk je ďalšia z menej známych aplikácií na videorozhovory. Je to však v skutočnosti celkom slušné. Svoju aplikáciu si budete môcť nastaviť podľa svojich predstáv. Okrem toho môžete počas videohovoru robiť veci, ako napríklad čmáranice, aby ste do konania pridali trochu zábavy. Obsahuje tiež skupinové rozhovory, šifrovanie a podporu viacerých platforiem. Je to slušná alternatíva k niečomu, ako je napríklad Google Duo, kde sú videohovory prvoradou funkciou. Nevidíme však príliš priaznivú konkurenciu s chatovou aplikáciou, ktorá obsahuje aj funkcie videorozhovoru. Aplikácia je zadarmo na stiahnutie a použitie. Nákupy v aplikácii slúžia napríklad na témy a iné personalizačné výhody. Nemajú skutočne vplyv na funkčnosť.

Kik

Cena: zadarmo

Kik je populárna aplikácia pre videorozhovory. Je to vlastne aplikácia textového chatu s funkciami videorozhovoru. Aplikácia obsahuje jednoduché alebo skupinové rozhovory, podporu väčšiny typov zdieľania médií (GIF, video, obrázky atď.) A niektoré ďalšie veci, ako sú nálepky. Kik je populárna chatovacia služba pre mobilných hráčov. Napríklad som ho v minulosti použil pre Clash of Clans. Nezávisí tiež od vášho telefónneho čísla. Na používanie podobne ako Skype a na rozdiel od WhatsApp alebo Google Duo potrebujete štandardné používateľské meno. Je to farebné, takže tí, ktorí chcú niečo trochu vážnejšie, možno budú musieť naďalej hľadať. V opačnom prípade je Kik dokonale prijateľná aplikácia pre videorozhovory aj textové rozhovory.

Súkromný posol signálu

Cena: zadarmo

Signal Private Messenger je jednou z najpopulárnejších aplikácií na ochranu súkromia. Poskytuje šifrovanie typu end-to-end pre všetkých používateľov, hlasové hovory a videohovory medzi dvoma používateľmi signálu. Veľa sa zameriava na jednotlivé rozhovory. K dispozícii sú funkcie skupinového rozhovoru, ale väčšinou sú určené na osobné použitie. To je jeden z najväčších rozdielov medzi ním a konkurenčnou aplikáciou súkromného chatu Telegram. Videohovory pri našom testovaní fungovali dobre, takže ich nemusíme odporúčať. Je to úhľadný spôsob, ako získať aj šifrované rozhovory. Aplikácia je tiež úplne zadarmo a open source. Nemôžete s tým naozaj pokaziť, ale ak potrebujete skupinové videorozhovory, existujú lepšie aplikácie na videorozhovory.

skype

Cena: Zadarmo s nákupmi v aplikácii

Skype je jednou z najpopulárnejších aplikácií na videorozhovory pre akúkoľvek platformu. Má natívne aplikácie na väčšine platforiem, vrátane PC, čo z neho robí jednu z najlepších možností naprieč platformami. Aplikácia pre Android určite nie je dokonalá, zvyčajne ju však môže zvládnuť. Môžete uskutočniť skupinové videohovory až s 25 ľuďmi. Aplikácia má tiež bezplatný textový chat, integráciu účtu Microsoft a Facebook a dokonca môžete za nominálny poplatok volať bežné mobilné telefóny. Aplikácia stále potrebuje prácu, ale je určite lepšia ako pred rokom alebo dvoma rokmi. Podpora viacerých platforiem je tiež špičková.

https://www.youtube.com/watch?v=RTiZ0DRv-QY

Viber Messsenger

Cena: Zadarmo s nákupmi v aplikácii

Viber začal život ako aplikácia na hlasové volanie. Boli ste schopní volať ľuďom v službe spolu s bežnými telefónnymi hovormi. Odvtedy sa vyvinula v plnohodnotnú službu správ. Stále môžete telefonovať, ako ste mohli (za poplatok). Môžete tiež odosielať textové správy, videohovory a ďalšie. Poskytuje tiež šifrovanie hlasových, textových a videohovorov medzi používateľmi systému Viber. Existuje niekoľko ďalších zábavných funkcií, ako sú skryté rozhovory. Je to trochu ťažšie, podobne ako Facebook Messenger. Inak to však nie je zlé. Aplikácia nie je v Spojených štátoch príliš populárna, ale v medzinárodnom meradle je dosť veľká. Nákupy v aplikácii sa týkajú napríklad nálepiek a iných položiek na prispôsobenie.

WhatsApp

Cena: zadarmo

WhatsApp je jednou z najpopulárnejších aplikácií na posielanie správ vôbec. Je to jeden z mála, ktorý sa môže pochváliť viac ako miliardou aktívnych používateľov. Začalo to ako služba textového chatu predtým, ako ich Facebook pred chvíľou kúpil. Od tej doby má aplikácia integrované hlasové hovory, videohovory a veľa ďalších funkcií. Videohovory fungujú celkom dobre a nemali by ste mať s používaním žiadne problémy. Aplikácia nie je dôveryhodná pre všetkých od jej spustenia na Facebooku. Ak však hľadáte iba niečo, čo funguje a je stabilné, je to dobrá aplikácia, ktorú môžete vyskúšať.

Videochat s operátormi a OME

Cena: Zadarmo (zvyčajne)

Ako sa ukázalo, výrobcovia OEM a operátori vzali veci do vlastných rúk pre videorozhovory. Niektorí operátori vrátane Verizon, T-Mobile a iní majú v každom telefóne predanom operátorom zabudované videohovory. Môžete rýchlo a ľahko viesť videohovor s kýmkoľvek v službe. Takže niekto s Galaxy S7 na T-Mobile a niekto s LG V20 na T-Mobile môže navzájom videohovoriť priamo z aplikácie vytáčania, ako keby ste telefonovali. Sú trochu reštriktívne, ale zvyčajne pracujú celkom dobre, keď ich môžete skutočne použiť. Dúfame, že sa tieto možnosti časom rozširujú.

Bonus: aplikácie na videohovory na úrovni podniku

Cena: Zadarmo / líši sa

Existuje veľa aplikácií na videohovore na úrovni podniku. Fungujú odlišne od vecí na úrovni spotrebiteľa. Napríklad v porovnaní s programami Skype, WhatsApp alebo Google Duo sa kladie väčší dôraz na zdieľanie súborov, účasť na konferenciách a konferenčné nástroje. Služba Google Hangouts sa pomaly dostáva do tohto žánru. Medzi ďalšie dobré možnosti patria Zoom, Cisco Webex Meetings, GoToMeeting a niektoré ďalšie. Ceny sa líšia, ale softvér vo všeobecnosti funguje dobre. Tieto však odporúčame iba na obchodné použitie. Náš zoznam najlepších aplikácií pre videokonferencie nájdete vyššie uvedené tlačidlo!

Ak sme zmeškali niektorú z najlepších aplikácií na videorozhovory pre Android, povedzte nám o nich v komentároch! Vďaka za prečítanie!

Podľa štandardov tanovených dnešnými populárnymi dátovými platformami pre zaielanie práv a zdá, že M a MM ú pozitívne archaické. Odvetvie by mohlo uro...

Štandardné účati používateľkého rozhrania ytému Android hneď po vybalení podporujú celý rad get ytému Android, ale niekedy môže byť potrebné, aby...

Výber Stránky