13 vecí, ktoré potrebujete dnes vedieť v technike

Autor: John Stephens
Dátum Stvorenia: 28 Január 2021
Dátum Aktualizácie: 4 V Júli 2024
Anonim
13 vecí, ktoré potrebujete dnes vedieť v technike - Správy
13 vecí, ktoré potrebujete dnes vedieť v technike - Správy

Obsah


1. Problém s „OK Google“ jednoducho nezmizne

Tento víkend som si zriadil svoje zariadenie Google Home Mini na inom mieste a položil som mu celý rad otázok.

A keď som cez víkend čítal technické pokrytie, ocitol som sa v čerstvej a úplnej dohode s Barbarou Krasnoffovou v The Verge, ktorá napísala: „Najhoršia funkcia Asistenta Google musí stále hovoriť„ Ahoj Google “.“

Prečo stále musíme hovoriť „OK Google“ alebo „Ahoj Google“?

  • OK Google je nepríjemná fráza, ktorá hovorí, keď to potrebujete povedať viackrát. Áno.
  • Pre tých, ktorí vlastnia viac zariadení Google Home, je však úplne prvý problém, aký frustrujúco to je, keď sa zariadenia prestanú hrať spolu.
  • Ako vysvetľuje Krasnoff, „... povedzme niečo ako:„ Ahoj Google, nastav časovač na 12 minút “a očakávaná odpoveď„ nastavená časovač “by prišla zo zariadenia niekde inde v dome.“
  • Problém je v tom, že spoločnosť Google môže veľmi dobre umožniť spustiteľnejšiu úvodnú frázu, ktorá sa dá prispôsobiť domovskej stránke Google.
  • Už koncom roka 2013 spoločnosť Google ponúkala možnosť prispôsobiť úvodnú frázu. Od „OK Google Now“ po čokoľvek, čo ste chceli. (Použil som „Ok Computer“ z rôznych dôvodov.)
  • Spoločnosť Google sa vyhla antropomorfizovanej možnosti Siri / Alexa a rozhodla sa nevytvárať osobnosť. Dokonca aj pôvodný projekt bol nazvaný „Projekt Majel“, kývol na hlas počítačových systémov v „Star Trek“.
  • Amazon vám však umožňuje vybrať si medzi „Alexa“, „Amazon“, „Echo“ alebo „počítač“.
  • Prečo nám teda čoraz lepšie rozpoznávanie hlasu od spoločnosti Google neumožnilo volať bezmenného asistenta Google na niečo iné?
  • Krasnoff tvrdí, že je to všetko marketing: „Pretože spoločnosť, ktorá nám predáva technológiu, chce, aby sme uviedli jej názov. Neustále. Celý čas. Bez ohľadu na to, do akej miery to ovplyvňuje skutočnú efektívnosť technológie. “
  • Svoje úlohy môžu hrať aj právne oddelenia.

Bod: vynútená neohrabanosť


  • Ide však o to, že nikto nechce, aby títo asistenti počúvali všetky rozhovory, najmä vzhľadom na to, že sú obmedzení pre väčšinu žiadostí.
  • Chytré hodinky majú peknú implementáciu, pri ktorej gestá môžu aktivovať Siri alebo Google Assistant, zatiaľ čo niektoré smartfóny majú špeciálne tlačidlá alebo stlačiteľné strany.
  • Ale ideálna budúcnosť je bezproblémová. Ako sme hovorili minulý týždeň s Apple AirPods, hoci sú drahé a neponúkajú úžasný zvuk, synchronizácia medzi AirPod a iPhone jednoducho funguje. Kúzlo „len funguje“ nie je zďaleka skutočné zo súčasnej AI.
  • To znamená, že konkrétna začiatočná fráza zostáva zatiaľ neohrabanou aktivačnou metódou.
  • Prvé zariadenie, ktoré dokáže zvládnuť niečo lepšie - bez toho, aby ľudí prinútilo uviesť vetu a ktoré sa nespustí náhodne - si vynúti veľkú zmenu inteligentných zariadení a začne vytvárať oveľa hlbšie zážitky ako schopnosti na úrovni povrchu.

2. Recenzia Huawei P30 Pro: Telefón s superveľmocami. Recenzia videa Davida Imela je tiež skvelým nástrojom na sledovanie rôznych častí Maroka! ().


3. Snímač odtlačkov prstov Samsung Galaxy S10 oklamaný 3D odtlačkami prstov (The Verge).

4. Výrobná linka Xiaomi Foxconn: Ako sa vyrába Xiaomi Mi 9 (GizChina).

5. Netflix potvrdzuje, že náhle ukončila podporu Apple AirPlay. Netflix, ktorý bol prvýkrát ponúkaný v roku 2013, vám už nedovolí vysielať relácie do televízorov Apple TV. Apple vs Netflix je dosť výkonná hra (The Verge).

6. CNET Dan Ackerman urobil maximum, aby bránil problematickú klávesnicu Apple Mac. Je to trochu vlažné a založené na osobných anekdotoch, vrátane toho, že sa s niektorými recenznými jednotkami stále stretával s niektorými problémami.

7. Google I / O 2019 je teraz menej ako mesiac: Čo očakávať (AA).

8. Mnoho ľudí sa hnevá na tento blog, ktorý hovorí: „Ak niekto neodošle e-mail s poďakovaním, neprenajmite si ho.“ Toto je veľmi rozumné vysvetlenie problémov s týmto (shkspr.mobi).

9. Štúdia: Dva monitory alebo jeden ultrazvuk? (HN).

10. Životnosť batérie: Nie je nič lepšie ako lítium-ión čoskoro (Bloomberg).

11. Zúrili ste sa niekedy, keď ste uviazli za niekým, kto kráča pomaly? Prečo váš mozog nenávidí slowpokes a ako byť netrpezlivý (Nautilus).

12. V Austrálii bude natočený nový záhadný „bez názvu“ zázrak (CNET). (Myslím, že by to mohol byť Shang-Chi.)

13. „Opýtajte sa HN: Ktoré vynikajúce produkty sa nepodarilo uspieť?“ (HN)

V prípade, že to neviete, DGiT Daily doručuje denný e-mail, vďaka ktorému vás čakajú všetky technické novinky, názory a odkazy na to, čo sa deje v najdôležitejšej oblasti planéty. Získate všetky súvislosti a informácie, ktoré potrebujete, a to všetko s nádychom zábavy a prvkom každodennej zábavy, ktoré vám inak chýbajú.

Použime rozhranie BiometricPrompt API na vytvorenie aplikácie, ktorá umožní používateľovi potvrdiť voju totožnoť pomocou odtlačku prta.Otvorte Android tudio a vytvorte nový pr...

Na CE 2019 me mali možnoť vykúšať nový prototyp noiteľnej AR čiatočne vyvinutý poločnoťou Corning. Jedným z pilierov podnikania poločnoti Corning je vývoj Gorilla Gla, ktor...

Zaujímavý